Moottorivene Nordline 45M

4,750.00 

Pituus 4,5 m, Leveys 1,8 m, Paino 250 kg, Sisäkorkeus 0,65 m, Syväys 0,2 m, Henkilöluku 5, Suurin koorma 670 kg, Suositeltava moottoriteho 50HJ, Moottorisuositus Lyhyt, Takuu 2 vuotta, CE-luokitus

Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)


    • Lai iste roolikonsooli ees
    • Ahtris tugev roostevaba suusakaar

Nordline 45M

Moottoriveneessä Nordline 45M on nykyaikainen rakenne. Litteä pohja mahdollistaa matalissa vesissä ajon. Veneessä on trimaraanipohja, se koostuu kahdesta toisiinsa liimatusta puolesta ja on varustettu erikseen asennettavalla ohjauspulpetti. Puolten väliin jää hermeettisesti suljettu tila, joka takaa veneen uppoamattomuuden. Ohjauspulpetin eteen voi halutessa asentaa lisäistuimen. Veneen trimaraanipohja takaa erittäin hyvän vakauden. Takaistuimessa on avattava luukku ja sitä voi käyttää säilytystilana.

Nordline 45M tehnilised andmed

Pituus 4,50 m
Leveys 1,80 m
Paino 250 kg
Sisäkorkeus 65 cm
Syväys 20 cm
Kohtade arv paadis 5
Henkilöluku 5
Suurin kuorma 670 kg
Suositeltava moottoriteho 38 kW / 50 HV
Kategoria C
Väri Hall, roheline, valge, sinine
Moottorisuositus 38 cm **
Airojen suosituspituus
Takuu 2 vuotta
CE-luokitus +

* 2 last = 1 täiskasvanu

**võimalu tõsta pika jalaga mootori jaoks

Parimad omadused

Ülimalt stabiilne
Kõrge pardaga
Mitmed panipaigad
Lame põhi
Üks sõites ei tõsta vööri osa üles
Väga kiire paat

Küsi lisainfot ja saadavust +372 50 55 152 või info@nordlineboats.com

Mootorpaat Nordline 45M komplekt sisaldab:

Paat, panipaik vööris ja ahtris,  vööri konks, ahtripeegli laud, roolikonsool tuuleklaasiga, roolisüsteem, korgid tühjendamiseks, reelingud, dokumentatsioon registreerimiseks.

Transport

Paati võite transportida paadi- või kastihaagisega. Kolme meetrise kastihaagisega saate vedada kuni 5 meetrist paati.
Soovi korral saate paadihaagise laenutada ka meie käest. Loe täpsemalt siin.Kui soovite transporti meilt, saate selle valiku teha ostukorvis ostu vormistades. Tasu arvutatakse vastavalt Teie asukohale.

Kuidas paati valida

Selleks, et teha õige otsus on kaks põhilist võimalust. Esiteks viige ennast kurssi, mis on tähtis paadi valiku juures. Seda saate teha klikates ”kuidas valida paati”. Teine on see, et usaldate ennast, mitte müügimehi ja proovite paati ise. Kui see on piisavalt stabiilne ja mugav Teile, siis olete teinud õige otsuse. Selleks võite valida paadi meie paadilaenutusest ja seda katsetada. Samuti võite valida rendikohtadest üle Eesti, kus kasutatakse meie paate. Sobiliku mootori valikuks soovitame meile helistada ja konsulteerida spetsialistidega. Pakume enamuste tootjate mootoreid. Leiad need mootorite alamjaotuse alt.

Kuidas tasuda paadi eest

Võimaus on tasuda ülekandega, kaardimaksena, sularahas või järelmaksuna. Järelmaksu taotluse saate täita sellel lehel, valides ”täida taotlus”. Kui soovite paate soetada EU toetuste raames, siis võite konsulteerida taotluste koostajaga.

Paadi registreerimine

Selleks, kas paati on tarvis registreerida, loe täpsemalt juhendist.

Helista +372 50 55 152 või kirjuta meile info@nordlineboats.com. Pakume sulle tugevaid ja stabiilseid paate mõistlike hindadega .

Võta ühendust

    [recaptcha size:compact]